Özel Etkinlikler

Yerinde Masaj® Etkinlikleri

Yeniçağın Yeni Pazarlama Aracı ile Tanışın!

Pazarlamanın artık değişik mecralar aradığı günümüz rekabetçi koşullarında, farklılık yaratanlar rekabette her zaman bir adım önde olacaklardır. Bu nedenle Yerinde Masaj® iş hayatında sadece İnsan Kaynakları yönetiminde güçlü bir destek aracı olarak değil, aynı zamanda doğru kullanılırsa çok güçlü bir Satış – Pazarlama aracı olarak da kullanılabilir.

Yerinde Masaj®, sunumundaki kolaylıklar nedeniyle her mecrada rahatlıkla uygulanabilir ve yüksek ilgi çeker. Yenilikçi ve cazip bir hizmet olması nedeniyle, insan sayısı ve ziyaretçi trafiğinin yoğun olduğu çok amaçlı etkinliklerde düzenlenecek tüm pazarlama faaliyetlerinin arasında belki de en olumlu geri dönüşleri sağlayacak etkinlik olarak kabul edilebilir.

Tüm etkinliklerde sunacağınız Yerinde Masaj® seansları yardımıyla kişilerle daha rahat iletişim kurmak, yorgunluk kaynaklı odaklanma bozukluğunu ortadan kaldırmak, daha çok ilgi çekmek, kolay algılanabilir olmak, rekabette öne geçmek veya hizmet kalitesini yükseltmek daha kolay ulaşılabilir hedefler olacaktır.

 

Yerinde Masaj® Özel Etkinlikler

Yerinde Masaj® Özel Etkinlikler Hakkında Bilgi Alın

Yerinde Masaj®, güçlü altyapısı, uyum gücü ve ilgi çekme özelliği sayesinde düzenlenecek her türlü etkinlikte hedeflenen amaca ulaşmak konusunda yenilikçi bir fark yaratır. Değişik amaçlı tüm etkinliklerde sunulması halinde bireysel faydalarından çok, kurumsal faydalarının zenginliği her kurum için cazip ve şaşırtıcı artı değerler katacaktır.

 • Kişilerle daha kolay ve güçlü bir iletişim kurulmasını sağlar.
 • Beden farkındalığını güçlendirici etkisi sayesinde algılamayı güçlendirerek daha kaliteli bir iletişim kurulmasını sağlar.
 • Uyandıracağı ilgi ile tanıtımı yapılmak istenen ürün veya hizmetin tanıtımını kolaylaştırır.
 • Katılımın ve rekabetin yoğun olduğu alanlarda ziyaretçi sayısını arttırır.
 • İyi bir ödüllendirme yöntemi olduğu için gerçekleştirilmesi beklenen çeşitli aksiyonların tamamlanmasını kolaylaştırır.
 • Her seans öncesi doldurulması gereken “Müşteri Kabul Formu” yardımıyla yeni ve güncel data toplamayı kolaylaştırır.
 • Düzenlenen etkinliğin ve etkinlik alanının kalitesini yükseltir.
 • Performans arttırıcı etkisi nedeniyle görevli ve ziyaretçilerin yorgunluk düzeyini azaltarak daha verimli olmalarını sağlar.

Yerinde Masaj® sunum alanları çok farklı mecralar olabilir. Aşağıda bazı sunum mecralarından ve sunum şekillerinden örnekler görebilirsiniz.

 •  Sponsorluk: Etkinlikler sırasında reklam veya hizmet sponsorluğu ile insan yoğunluğunun fazla olduğu bir mevkide Yerinde Masaj® sunarak, sadece o sponsorun belirleyeceği hedefi gerçekleştiren kişiler Yerinde Masaj® hizmetinden yararlandırılabilir ve böylece sponsorun tanınma oranı ve ziyaretçi sayısı arttırılabilir.
 • Stand Etkinliği: Etkinliklerde stand kuran firmalar, kendi standları içerisinde Yerinde Masaj® sağlayarak standın ilgi görmesi ve standın genel kalitesi yükseltilebilir.
 • Eğitim Toplantıları: Uzun soluklu eğitim toplantılarında katılımcıların ilgisini yüksek tutabilmek ve katılım performanslarını yükseltmek amacıyla sunulabilir.
 • Bayi Toplantıları ve Özel Amaçlı Organziasyonlar: Bayi toplantıları veya özel amaçlı organizasyonlar gibi katılımın yoğun olduğu kısa süreli etkinliklerde Yerinde Masaj® ile değişik bir atmosfer yaratılarak organizasyon kalitesi arttırılabilir.
 • Ürün Lansmanları: Ürün lansmanları gibi yoğun ilginin hedeflendiği etkinliklerde Yerinde Masaj®’ın doğuracağı ilgi, kişileri lansmanı yapılan ürüne yönlendirilebilir.
 • Ödüllendirme: Ziyaretçi veya katılımcıların gerçekleştirmeleri istenen alışveriş, veri toplama, ürün denemesine katılım gibi aksiyonları teşvik etmek amacıyla aksiyona katılan kişilere ödül olarak Yerinde Masaj® hediye edilebilir.
 • Çapraz Kampanya Satış Anahtarı: Aynı etkinlikte yer alan ve aynı hedefe odaklanan ürün veya kuruluşların işbirliğini ortaya koymak üzere sadece her iki ürün veya kuruluştan yararlanan kişilere etkinlik sırasında Yerinde Masaj® sunulabilir.

Elbette mecralar ve sunum şekilleri bunlarla sınırlı değildir. Sizlerden gelecek önerileri değerlendirmek ve beraberce geliştirmek konusunda her türlü desteği vermeye hazırız.