Hakkımızda

Yerinde masaj® kimdir ? Sizin için buradayız

Yerinde Masaj® Kimdir ?

Gelişen teknoloji ile beraber küçülen dünyada, iş hayatı ve çalışma koşulları da değişmeye başlamıştır. Hızlı rekabet, yapılan işin ve çalışma ortamının getirdiği baskılar, verimlilik ve karlılık beklentisi gibi etkenler, bireylerin üstünde ciddi bir kaygı oluşturmaktadır. Türkiye ekonomisi ve çalışma hayatının son yıllardaki hızlı gelişimi ile beraber personel verimliliği artışı ve kurumsal kalite konularında iş hayatı kalitesini yükseltmeye yönelik çözümler üretme zorunluluğu artık ülkemizde iş hayatının öncelikli maddeleri arasında yer almaya başlamıştır. 

Dünya trendlerini yakından izleyen bir hizmet sağlayıcı olarak amacımız; yurtdışında başarıyla uygulanan ve somut faydaları nedeniyle geniş kitlelere hitap eden iş hayatında masaj uygulamasını, Yerinde Masaj® yardımıyla ülkemizde de yaygınlaştırmak ve iş hayatı kalitesini yükseltmeye yardım etmektir.

Sunduğumuz hizmetin herhangi bir masaj uygulamasından çok, sadece iş hayatına yönelik kurumsal bir hizmet oluşundan dolayı kendimizi diğer masaj uygulamalarından çok bağımsız bir kategoride konumlandırıyoruz. Her zaman yenilikçi ve sürekli gelişim içerisindeki uygulamalarımız, kurumsal kimliğimiz ve özellikle yaptığımız işe verdiğimiz ciddiyet nedeniyle kısa bir sürede örnek gösterilen ve taklit edilen bir kuruluş olmayı başardık.

Bu haklı konumun sorumluluğunun ağır ve önemli bir sorumluluk olduğunun bilincindeyiz ve bu sorumluluğun getirdiği haklı gururu taşıyoruz. Zaman içerisinde daha çok kuruluş Yerinde Masaj® ile tanıştıkça, Yerinde Masaj® ve getirdiklerinin haklılığı daha da iyi anlaşılacaktır.

Neden Yerinde Masaj® ?

Basında Yerinde Masaj® Ve Referanslarımız

YKB Yenibiris turkcell Peryon P&G Pepsi Mercedes Eventus Garanti Boyner Axa-Oyak bravoo Finansbank Fiat BP DanoneLevis Johnson-&-Johnson Centrum Denizbank Lufthansa Avon Aviva-Sigorta

Hizmetler

Yerinde Masaj® Ailesinin Size Sağladığı Hizmetler